Labradorský retriever

Chovatelská stanice labradorských retrieverů "Z bohyne lovu CS"
Hana a Petr Pirnerovi, Starý Plzenec  
 
 

Artur Novotný

Milá paní Pirnerová,
je tomu o kousek víc než 14 let, co jsme si od Vás odvezli už druhého Artura, úžasného kamaráda, společníka a plnohodnotného člena naší rodiny, bez kterého bychom nezažili tu ohromnou psí lásku a radost a já nevím, co ještě všechno bych napsala, protože nejsem ještě v tuto chvíli schopná vyjádřit, jak moc prima to byl pejsek a jak hrozně mi chybí...... V pátek 27.3.2020 večer nám odešel. Bylo mu 14,5 roku.

Byl neskutečný bojovník a nebýt toho, že mu přestaly sloužit zadní nohy, tak věřím, že by to ještě zvládl. Po dvou dnech, kdy už se vůbec nezvedl ani s pomocí, už to vzalo bohužel rychlý spád a nedokázali jsme pro něj nic lepšího udělat, než být do poslední chvíle s ním...

Nikdo z okolí nevěřil, že už je to tak velký senior - neměl šedivé chlupy a v zimním kabátě, který teď nosil, nebylo vidět , jak moc je hubený... Chybí nejen nám, ale i pejskařům a lidem v okolí, kteří už ho za ta léta důvěrně znali a rádi se s ním potkávali. Byl to v širokém okolí nejstarší labrouš. Posílám Vám na památku pár fotek, které jsou z doby okolo Vánoc.

Paní Pirnerová, moc Vás zdravím a přeji ať se Vám i hafanům daří skvěle a já, až přejde trochu času a náhoda bude chtít, že budou u Vás štěňátka na cestě, tak se ozvu, jestli můžu... :-)

DĚKUJI VÁM ZA ARTURA
Katka Novotná
Brno

 

Rodina Novotných si prvního psa odvezli jiľ před několika roky. Bohuľel, po poľití otráveného vajíčka Art zemřel. Artur II, zaplnil chybějící článek.

 
 
Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené
© 2007-2024 Hana Pirnerová, V. Kratochvíla 1073, 332 02 Starý Plzenec, IČ: 48334243, tel: 724 279 599