Labradorský retriever

Chovatelská stanice labradorských retrieverů "Z bohyne lovu CS"
Hana a Petr Pirnerovi, Starý Plzenec  
 
 

Štěňata po našich psech

aneb "naše" štěňata po našich psech z jiných chovatelských stanic.

Dobrý den,

dívala jsem se k Vám na stránky a koukám, že ráda slyšíte o pejscích z Vaší CHS. Já nemám pejska přímo od Vás, ale po Argovi. A tak jsem si říkala, že Vás snad potěší i nějaké informace od nás.

Mám pejska po Iris Bri-Col Black and White, od pana Tomášů, celým jménem Deni Bri-Col Black and White. Nedávno oslavil šesté narozeniny, ale je stále plný síly a vždy dobře naladěný, plný ochoty k práci a čemukoli, co zrovna děláme. Jsem za něj moc ráda, lepšího psa jsem si snad ani nemohla přát, je zdravý (a že těch zdravotních testů máme hodně - DKK 0/1 - RTG děláno ve 3 letech, DLK 0/0, PRA/CAT clear, PRCD clear, EIC clear...prostě zdravý ve všech ohledech), je moc hezký, ikdyž výstavám neholduji, podařil se nám získat i CAC a zkoušek máme požehnaně: 2xCACT, OVVR I.cena, 2 x KSZVP I.cena, 3 x KPZ I.cena, KPZ II.cena, LZ III.cena, Všestranné zkoušky I.cena, BH, ZOP, ZZO, canisterapeutické zkoušky.

Má milou nekonfliktní povahu a věřím, že je to i díky Vám a spojením, jenž vybíráte. Doma je klidný a tiše pospává, ale jakmile jdeme cvičit se zvěří, je z něj "pracující mašina", moc ho lovecký výcvik baví.

Pokud byste měla nějaké aktuální fotky Arga, budu moc ráda, když mi je pošlete, znám jen jeho dvě fotky a zajímalo by mne, jak teď vypadá. Více o Denýskovi, pokud Vás to zajímá, najdete na jeho www stránkách, uvedených níže.

Přeji pěkný den.
S pozdravem Eva Horká + Deni
www.deni-bricol.cz

 
 
Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené
© 2007-2024 Hana Pirnerová, V. Kratochvíla 1073, 332 02 Starý Plzenec, IČ: 48334243, tel: 724 279 599