Labradorský retriever

Chovatelská stanice labradorských retrieverů "Z bohyne lovu CS"
Hana a Petr Pirnerovi, Starý Plzenec  
 
 

Griff Kobylka

 

Ahoj Hanko,
zdravíme Tě z Pardubic! Trochu jsme tu fotodokumentaci zanedbávali, tak to dneska napravíme:-). Griff už je velkej kluk, dělá nám radost a lumpárny, tak jak to má být! Na tlapku už nekulhá, klidový režim a antb.zabraly, byl to ale boj, vydržet vklidu! Teď si to pomalu vynahrazuje, a když mu k tomu napadl sníh, tak byl štěstím bez sebe! Říkáme mu sněžný pes:-) Strašně nám to spolu utíká, ani se mi nechce věřit, že už mu brzy bude 1 rok! Tak se měj co nejlíp a někdy zase AHOJ
Kobylky z Pardubic!

miluju bublinky

 

Griff - Masér Milovník Otavy a voních sportů

 

Ahoj Hanko!
Dostala jsem za úkol poslat Ti letos zatím největší úlovek našich rybářů! Griff všechno pečlivě sledoval a nespouštěl sumce z očí, aby náhodou třeba neutekl.....:-))
Kobylkovi

 

Ahoj Hanko!
Všichni Tě moc zdravíme, posíláme foto a pár řádků, ať víš jak se máme! Teď jsme sice měli doma trochu práce, bince a rachotu-dělali nám nová okna, ale všechno se zvládlo bez problémů. Griffík si spokojeně chrněl, rachot ho nijak nevzrušoval! Byl nadšenej z igelitů, co jsme měli přikrytý nábytek, já už méně...Minulý víkend už u nás bylo krásně, tak kluci vytáhli pruty a Griffa k vodě. Moc se mu tam líbilo, hlavně ta voda! To je jako magnet! Peťa je spokokenej,štastnej a důležitej, že ho má! Každou chvíli přijde a říká:"..mami já ho mám rád, to je naše štěně"...Všechno je teď v největší pohodě, Grifouš baští, kadí, roste jako z vody, váží 9,6 kg, panu doktorovi se dneska líbil, že je tak akorát! Tak tolik krátké aktuality z Pardubic!
Ahoj a Dobrou Ti přejí Kobylky!

 

Ahoj Hanko,
tak dnes jsme měli náročný den! Peťa 18. narozeniny a Grifouš očkování! Chlapci byli vzorní, vše zvládli v pohodě, Griff byl přímo ukázkově hodný!
Kobylkovi

 

Ahoj Hanko,
všichni Tě moc zdravíme! Griff roste jako z vody, v noci už spi jak andělíček, tak už je pohoda! V pátek se chystáme na očkování, tak jsem zvědavá, jak bude statečný. Peťa je spokojen, už Griffa ukázal ve škole, zvládli to oba na jedničku!

 

2. den u nových majitelů- první zprávy:

Ahoj Hanko,
všichni Tě zdravíme a posíláme zprávy z domova. Druhá noc už proběhla ve větší pohodě, čekali jsme krizi, ale Griffouš překvapil. Chrněl od 22 do 02h, pak do 04 a v šest už měl vyspáno. Takže pěkný výkon! Peťa se stará vzorně a rád, už mu celkem jde i Griffa okřiknout, že nesmí.
J.K

 
 
 
Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené
© 2007-2022 Hana Pirnerová, V. Kratochvíla 1073, 332 02 Starý Plzenec, IČ: 48334243, tel: 724 279 599