Labradorský retriever

Chovatelská stanice labradorských retrieverů "Z bohyne lovu CS"
Hana a Petr Pirnerovi, Starý Plzenec  
 
 

Labradorský retriever Mates Červenka

Milá Hanko,

ráda bych se s Tebou podělila o smutnou zprávu. Dnes ráno jsme museli nechat uspat našeho Matýska(Matheas). 5. července by mu bylo 15 let. Byl to úžasný pejsek, vždy výborně naladěný, neskutečně vyrovnaný a obrovský bojovník. Do posledních chvil bojoval se svým osudem jak jen to šlo, ale věk, který s sebou přinesl opakované zápaly plic a nemocné klouby, oklamat nešlo.

Hanko, moc Ti děkujeme za naše žluté sluníčko, které nás celý svůj život učilo lásce, trpělivosti a pokoře. Bude nám moc chybět, ale věříme, že teď už je mu krásně a prohání se někde za duhovým mostem se svými čtyřnohými kamarády.

S láskou
rodina Červenkova

Ahoj Hanko,

uz je to dlouho co jsme se neslysely, ale snad si jeste vzpomenes na prvni uspesny vrh Iris (Dony), 5.7.1998. :o) Prikladam fotky naseho, dnes uz 11-ti leteho, Matyska. Je to porad hrave a rozpustile "mimino" a jeho vek by mu nikdo nehadal. Snad jen, ze delsi prochazky uz radeji nepokousime. Se svoji labradori laskou Alkou jsou uz 8 let nerozlucna dvojice a nejlip jim je na chate na Sumave, kde od jara do podzimu travi temer kazdy vikend.

Predpokladam a podle webovych stranek snad ani nejde rict nic jineho, nez ze se vam vsem v Plzenci moc dari. Chlupatych kulicek porad vesele pribyva a dikybohu za to. Jsou to vazne lasky k nezaplaceni. :o)

Moc rada od vas uslysim jakoukoliv zpravu a samozrejme velmi rada uvidim!

Hanko, preju krasne leto cele rodine vcetne vsech ctyrnohych holek a kluku a budu se tesit! :o)

Katka Cervenkova + Mates
Praha

 
 
Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené
© 2007-2022 Hana Pirnerová, V. Kratochvíla 1073, 332 02 Starý Plzenec, IČ: 48334243, tel: 724 279 599