Labradorský retriever

Chovatelská stanice labradorských retrieverů "Z bohyne lovu CS"
Hana a Petr Pirnerovi, Starý Plzenec  
 
 

Feebie, zvaná "Nika ze Střelné"

Matka:

Gina z Bohyne lovu (Poly)

Otec:

Energy Rescator - Muprhy

Rok narození:

2009

 

 

Ahoj Hani a spol.!

Posíláme krásný pozdrav ze Střelné a posíláme foto naší roční holčičky. Uteklo to jak voda a z Niky je krásná a poslušná slečna.

Mrzí nás, že jsme se nezúčastnili vašeho srazu, ale vzdali jsme to hlavně kvůli počasí. Přece jenom to k vám máme přes 2 hodiny cesty a v tom marastu, který u nás ten den byl to zkrátka nešlo. Snad to vyjde příště!

Zdravíme Tebe s celou rodinkou i všemi chlupáči,

Stáňa, Honza a Nika

 

Ahoj Hani!

Posíláme pozdrav ze Střelné a s ním fotky. Dnes nic moc uměleckého - posíláme je hlavně proto, abys omrkla, jestli je ta naše holčička obézní či nikoliv, jak jsme se spolu domlouvaly po telefonu. Budu ráda, když mi dáš vědět.

Podle Tvé rady krmíme tedy už jen 2x denně. Nice bylo včera půl roku, váží 25kg a jediné, co jí dáváme "navíc" je mrkev a jablko. Samozřejmě něco zbaští i na zahradě, většinou rozcupuje nějaký klacík, pampelišku nebo něco ohromně voňavého, ale po tom snad netloustne. Pohybu má taky dost, většinu dne jsme na zahradě a k tomu přidáváme jednu tak 20ti minutovou procházku denně. Tak, prosím, posuď, jestli je tak dobře živená, jak nás straší.

Zdravíme všechny do Plzence a netrpělivě čekáme na odpověď.

Stáňa, Honza a Nika

 

Ahoj Hani!
V pondělí 26.4. bude Nice 5 měsíců a tak Ti posílám pár fotek, abys na vlastní oči viděla, jaká z ní roste krásná psí holka. Máme z ní den ode dne větší radost, teda když zrovna nepřesazuje bonsaje, nekutá jamky pro nový živý plot a nevyhrabavá ze záhonků "kočičince"... Ale to je naštěstí málokdy (tedy jen několikrát denně), takže ta radost vítězí nad vším. Škoda, že se i ona nemůže vyjádřit k naší péči, ale snad je jí s námi doma dobře.

Přejeme Tobě i Tvým chlupáčům ať se vám daří a těšíme se na nějaké společné setkání. Tak málo mráčků na obloze a sluníčko i v srdíčku přejí
S+H+N ze Střelné

 

Ahoj Hani!
Jseš si, prosím, na 100% jistá, že jsi nám přenechala labradora? Včera se z Niky totiž stal létající pes a tak jsme přemýšleli, jestli to náhodou není létající Čestmír nebo strýček Fido! Jako důkaz posíláme pár fotek! Jo a ještě upozorňuju, že včera bylo úplné bezvětří a foukat začalo až dneska!!!
Prima březen, S+H+N

 

Ahojky!
Posílám nejnovější fotky Niky. Roste jako z vody i přesto, že ji krmíme Happy Dogem.... V pátek 26.2. jí budou 3 měsíce, váží 11kg a zrovna teď má zánět močového měchýře. Takže vaříme urolog (fakt jí chutná!), užívá antibiotika a snažíme se dodržovat klid na lůžku. Ale očividně to je povel, kterému nerozumí. Tak držte palce, ať je z toho brzy venku a může tu svou nemalou energii vybíjet na zahrádce. Všem posíláme krásný pozdrav ze Střelné a vězte, že zima KONČÍ!!!
Prima dny S+H+N

 

Zdravíme Plzenec a posíláme pár fotek Niky. Je to čím dál tím větší kočka!
Pozdrav všem S+H+N

 

Ahoj Hanko!
Určitě jsou i u vás třeskuté mrazy, tak Ti pro zahřátí u srdíčka poílám pár fotek Niky. Dnes se chystáme na očkování, tak nás asi nebude mít ráda, ale určitě jí to vydrží jen do prvního krmení. Pak nás zase sežere samou láskou...

Slunce v duši, teplo u krbu a ať vám nezamrznou úsměvy, to vám přejí
Stáňa + Honza + Nika

 

Střelná zdraví Plzenec a všechny dvou i čtyřnohé obyvatele!

Posíláme pár prvních fotek "naší vaší" slečny, snad vám udělají alespoň takovou radost, jakou ona dělá nám! Je moc prima, od té doby, co ji máme doma, ani nezapínáme TV. Jsme rádi, že jsme zase tři!!! Přejeme ať se vše daří a ať už je ta zima za námi!

Pohlazení všem chlupáčům posílá Stáňa + Honza ze Střelné

 
 
 
Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené
© 2007-2022 Hana Pirnerová, V. Kratochvíla 1073, 332 02 Starý Plzenec, IČ: 48334243, tel: 724 279 599