Labradorský retriever

Chovatelská stanice labradorských retrieverů "Z bohyne lovu CS"
Hana a Petr Pirnerovi, Starý Plzenec  
 
 

Pepa Kopřivová

15. 11. 2012

Ahoj,
musím pochválit naši blondýnu. Koncem srpna jsem měla na návštěvě kamarádky s postiženými dětmi. Bylo úžasný pozorovat, jak se k nim naše divoška chovala. Kubík, který je plně upoután na invalidní vozík zná pejska od prarodičů a nebojí se. Pepa se s ním snažila mazlit, když ho mamina položila na trávu, pak kolem něj běhala, Kuba se tomu nadšeně smál. Starší Vojta, který chodí, ale je mentálně těžce postižen, měl z Pepy ze začátku respekt. Pepa na něj nijak nedorážela, ale když si Vojta našel místo na svahu, tak si k němu lehla a vydržela u něj čtvrthodinu ležet. Takže jsem je pěkně vyfotila a se souhlasem maminky posílám. Přidávám fotky z dob boudy, Pepa do ní nadšeně nosila všechny své úlovky. Toaleťák nemá kvůli průjmu, je na něj prostě ulítlá.

Zdraví Marta

 

10. 12. 2010

Ahoj Hanko.
Nelze neposlat. Takto se můj pubertální synek chopil úkolu - "oblékni se do domácího trika". Není ta Pepa zlatá?!

Marta

Ahoj Hanko,
zdravím za všechny včetně Pepiny. V nové boudě se jí líbí. Posílám pár fotek na doplnění. Pepi půl rok jsme oslavili v Třeboni. Bylo to pro ní prní velké cestování a byla pohodová. Pro inspiraci posílám čerstvou fotku (9 měsíců) - Pepa s háracími kalhotkami. Myslím, že jí sednou k pleti.

Marta

Ahoj Hanko,
posílám pár fotek Pepiny z 1. a 2. dne u nás. Kromě různých reorganizací bytu (zaslepování zásuvek , přendavání kytek, zakrývání kabelů,..) je s Pepou už legrace. V noci už je v klidu. Přepravka je opravdu výborná věc. Dneska jsme absolvovali první krátkou procházku a docela to šlo. Pepu jsme trochu upláceli. Přes den děláme tak v průměru tři loužičky doma, jinak si pěkně chodí ke dveřím. Její největší záliba jsou kytky (jako moje s tím drobným rozdílem, že já je sázím, Pepa vyndává).
Mimo jiné, Vojta byl po delší době na fotkách s Pepou uvolněný. Když Pepa v něděli smutnila, tak měl návrh, že si vezmeme velkou černou maminku a bude to dobrý. Myslím, že už si Pepa zvykla.I s kočkou už je docela kámoš. Občas zapomene, že kousnutí do kožíšku není nejlepší, ale když ji nevidí, tak jí hledá.
Zdraví
Marta

 
 
 
Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené
© 2007-2022 Hana Pirnerová, V. Kratochvíla 1073, 332 02 Starý Plzenec, IČ: 48334243, tel: 724 279 599