Labradorský retriever

Chovatelská stanice labradorských retrieverů "Z bohyne lovu CS"
Hana a Petr Pirnerovi, Starý Plzenec  
 
 

Noby Horáček

Chci si hrát! Teď hned!

Co mě napínáš? Tak hoď už mi ten klacíček!

A mám ho!

A chutná podezřele dobře!

Mám nového kámoše a jsme připravení na všechno...

Akce - jedem!

Tak budeš házet nebo ne?

Zavětřil jsem, nemáte šanci!

Klacík sem! Rychle! Mám předky lachtany!

Hele - musíme oba plavat na stejnou stranu, jinak se tu budeme pořád točit dokolečka!

Kukuč modelka č. 1

Kukuč modelka č. 2

Vrhám se do vln! Jo, to jsem taky já!

Spolupráce nade vše!

Ahoj Hanko,

moc děkujeme za psí techničák.

Z Nobyho je každý nadšený, jen jsou vždycky v šoku, když se dozví jeho věk vzhledem k jeho velikosti (má už 11 kilo). Myslím, že se moc líbil i veterináři. Už si našel kamarádku, černou labradorku Daru. Zatím jí moc nestačí, páč je holka tuze rychlá a nohatá. Ale až jí doroste, tak jí dá ještě na frak... :o) Vůbec tady má v okolí plno krásnejch holek. Ale zatím jsou z něj hotové spíš paničky.

Už mu jde pár povelů, jen u sedni občas mává tlapicema jako grizzly, jak se snaží vyrazit z ruky piškot. To je pak velké zklamání, když zjistí, že tam žádný nejni... Je to hrozný miláček, skáče jako kozlík.

Měli jsme takové krizové období, kdy jsme měli pocit, ze nám dělá hrozné naschvály s čůráníim atd. Nejdřív to vypadalo, že už to docela zvládá a pak najednou začal čůrat a kakat doma, ale jen když jsme tu také byli. Když byl doma sám, tak vydržel, dokud někdo nedorazil. Asi aby tu nemusel byt kdovíjak dlouho sám v tom smrádku... Teď nám ale dělá jenom radost, vůbec nevím jak mu ruplo v bedně a proč to začal dělat a co způsobilo, že najednou zase přestal.

S kousáním už je to také lepší. Konečně si začínáme kloučka pořádně užívat. Už máme poslední očkování, tak se těšíme jak začneme vyrážet mezi ostatní zvěř.

Posíláme nějaké čerstvější fotky a pěkné pozdravení a srdečné díky mamině Lady a vám všem za toho našeho broučka.

Mejte se moc hezky

M + V + Noby

-----------------------------------------

Ahoj Hanko,

konečně jsem se dostala ke slíbenému poslání fotek. Nám se zdá Noby pochopitelně neodolatelný, ale bohužel často slýchame (jak jsi nás už předem upozorňovala), že je to buřtík a jestli ho moc nekrmíme... Je fakt, že má už vydatných 20 kilo, ale jedeme s granulkama podle plánu a naběhá toho taky dost... Myslíš, že má moc? A do kdy bychom ho měli, prosím, ládovat těma dětskejma granulkama?

Také jsme začali přezubovat a Nobysan má teď dva strašně legrační veveráky v tom jinak téměř bezzubém úsměvu, což mu ovšem nebrání v kousacím teroru :o)

Jinak se těší dobrému zdraví. Baští, co se do něj vejde, běhá mu to vydatně a začíná být už odrzlejší na pejsky. Dřív si před nima tak devotně lehal na zem a teď už je chlapácky v úvodu bací tlapou mezi lopatky, takže slabší jedinci vezmou žebrama o zem... ale zatím to nenarušilo dobré vztahy se psíky ani s jejich pány :o) Jediný, kdo nás nesnáší je hysterická Shiba Inu, která ovšem nesnáší nikoho, takže je to myslím v pořadku, protože máme spoustu jiných kámošů...

Měj se moc hezky, moc všechny zdravíme
Ma + V + N

-----------------------------------------

Ahoj Hanko,

tak se konečně ozýváme po ostudně dlouhé době. Pejska si moc uzíváme, i když máme pocit, že jsi nám zatajila nějakého předka lachtana... od té doby, co byl prvně vyplaven, proleze KAŽDOU louži. Voda mu dáva uplně neuvěřitelnou energii. I kdyby se horkem ploužil jak v posledním tažení, tak je po koupeli zase jak na pérko. Celej štastnej a zadělanej, zadělá taky všechny ostatní aby si to neuveřitelný štestí užili s ním...

Nobysek si celkem získal jak naše rodiny, tak přátele, což trochu postavilo do jiné roviny naše vztahy. Teď nás všichni zvou protože se jim stýská po pejskovi, ale ani zmíňka o tom, jak jim chybíme my :o)

Abychom se ale netvářili, že máme všechno pod kontrolou, tak se nám pochopitelně zvětšuje devastační seznam, i když intenzita už není taková. Každopádně s polidštěním bytu ještě chvilku počkáme, protože brouček pořád ještě dokáže překvapit novými napady... Pochopitelně s výrazem "to už bylo, když jsem přišel" nebo "kde jsem se tu vzal, to mě sem musel někdo položit..." Posílám nějaké fotky, tvaří se tam jak modelka :o)

Mějte se všichni moc krásně, všechny zdravíme.

M + V + Noby-neviňátko

-------------------------------------------------

Ahoj Hanko, přejeme všem krásný nový rok a posíláme aktuální vánoční fotky. Na té jedné se brouček trochu zapomněl a tvaří se jako polointeligent, jinak zřídka kdy opomíná svůj aristokratický původ... papa
V+M+N

 

 
 
Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené
© 2007-2024 Hana Pirnerová, V. Kratochvíla 1073, 332 02 Starý Plzenec, IČ: 48334243, tel: 724 279 599